Otteluohjelmat

Uppopallokauden 2023-2024 kaikkien sarjojen kootut otteluhjelmat paikkakunnittain.
Ohjelmiin voi tulla muutoksia riippuen kuinka Nuorten & Naisten sarja tullaan pelaamaan.

Seinäjoki - 11.11.2023

kloSininenValkoinen

10:15PSK KuplaRixHäm1-61-Divisioona
11:00HydromaniaTaUrSuk10-01-Divisioona
11:45PSK KuplaSeiVaa1-41-Divisioona
12:30EUSJoKo2-81-Divisioona
13:15SeiVaaHydromania1-41-Divisioona
14:00JoKoTaUrSuk5-21-Divisioona
14:45NivalaEUS4-21-Divisioona
15:30JoKoRixHäm2-11-Divisioona
16:15NivalaSeiVaa1-31-Divisioona

Turku - 2.12.2023

kloSininenValkoinen

9:30UrSukHäSu
(Ei Kierroksella)
Peruttu (Ottelu siirretään)SM-Sarja
10:30HydromaniaRixHäm

6

-

1

1-Divisioona
11:15SeiVaaEUS

1

-

0

1-Divisioona
12:00UrSukWest Coast UWR

4

-

0

SM-Sarja
12:45PSK KuplaEUS

1

-

4

1-Divisioona
13:45TaUrSukRixHäm

6

-

0

1-Divisioona
14:30West Coast UWRHäSu
(Ei kierroksella)

Perutttu (Ottelu Siirretään) -
 Mahd. harj. ottelut 

SM-Sarja
15:15PSK KuplaHydromania

3

-

4

1-DivisioonaJA
16:00SeiVaaTaUrSuk

7

-

1

1-Divisioona


Oulu 13.1.2024

kloSininenValkoinen

9:00HäSuWest Coast UWR2-0SM-Sarja
9:45NivalaRixHäm0-21-Divisioona
10:45SeiVaaJoKo1-41-Divisioona
11:30UrSukWest Coast UWR1-0SM-Sarja
12:15NivalaSeiVaa7-01-Divisioona
13:00JoKoRixHäm3-11-Divisioona
13:45HäSuUrSuk1-0SM-Sarja

Leppävaara 20.1.2024

kloSininenValkoinen

11:00TaUrSukJoKo0-121-Divisioona
11:45PSK KuplaEUS2-11-Divisioona
12:30HydromaniaTaUrSuk8-01-Divisioona
13:15SeiVaaRixHäm0-31-Divisioona
14:00HydromaniaNivala4-11-Divisioona
14:45EUSRixHäm1-41-Divisioona
15:30PSK KuplaJoKo0-61-Divisioona
16:15HydromaniaSeiVaa8-01-Divisioona
17:00NivalaEUS4-21-Divisioona

Nivala 10.2.2024

kloSininenValkoinen

9:30UrSukWest Coast UWR9-1SM-Sarja
10:30NivalaTaUrSuk9-01-DIV
11:15PSK KuplaJoKo0-71-DIV
12:00UrSukHäSu0-1SM-Sarja
13:00SeiVaaTaUrSuk4-11-DIV
13:45NivalaJoKo2-41-Div
14:45HäSuWest Coast UWR14-01-DIV
15:30PSK KuplaTaUrSuk4-11-DIV
16:15SeiVaaJoKo4-31-DIV
17:15UrSukHäSu0-4SM-Sarja

Kokkola 17.2.2024

kloSininenValkoinen

11:30HydromaniaRixHäm6-01-Divisioona
12:15EUSTaUrSuk1-01-Divisioona
13:00NivalaRixHäm2-31-DivisioonaJA
13:45HydromaniaJoKo0-11-Divisioona
14:30PSK KuplaTaUrSuk4-31-Divisioona
15:15EUSJoKo1-71-Divisioona
16:00PSK KuplaNivala0-51-Divisioona

Joensuu 23.3.2024

kloSininenValkoinen

10:00HydromaniaJoKo10-21-Divisioona
10:45PSK KuplaRixHäm1-51-Divisioona
11:30HydromaniaEUS16-01-Divisioona
12:15SeiVaaRixHäm1-21-Divisioona
13:00HydromaniaNivala2-31-Divisioona
13:45PSK KuplaSeiVaa2-121-Divisioona
14:30NivalaJoKo3-51-Divisioona
15:15SeiVaaEUS8-31-Divisioona

Hämeenlinna 6.4.2023 (aikataulu päivittynyt 17.3.2024)

KloSininenValkoinen

11:30WestCoast UWRHäSu1-11SM-Sarja
12:25NivalaTaUrSuk8-01-DIV
13:10Hydromania EUS13-01-DIV
13:55HäSuWest Coast UWR13-0SM-Sarja
14:50NivalaPSK Kupla6-11-DIV
15:35TaUrSukRixHäm1-91-DIV
16:20West Coast UWRUrSuk2-7SM-Sarja
17:15PSK KuplaHydromania1-101-DIV
18:00EUSTaUrSuk5-11-DIV
18:45UrSukHäSu0-5SM-Sarja
19:40EUSRixHäm0-91-DIV

Helsinki - Pirkkola 20.4.2024

KloSininenValkoinen
10:00RixHämNivalaX-X1-Divisioona Pronssiottelu
11:00JoKoHydromaniaX-X1-Divisioona Loppuottelu
12:00Palkintojen jako 1-Divisioona

13:00WestCoast UWRJoKoManiaX-XHarjoitusottelu
14:00HäSuUrSukX-XSM-sarja Loppuottelu
15:00Palkintojen jako SM-sarja

Kauden päättäjäiset Pasilan saunatiloissa (Esterinportti 2, C-porras, 00240 Helsinki) klo 17-23. Ilmottautumiset ja kyselyt: Markus Kallava, 0405441892. Pääsymaksu n. 25 € / hlö.  Tarjolla kinkkukiusausta ja kreikkalaista salaattia. Omat virvokkeet mukaan!