SM-Sarja

Sarjataulukko 2021-2022

Päivitetty 12.2.2022 - 17:51

 

JoukkueOVTH+-+/-PST.
HäSu10910147614128
WestCoast UWR1071281186322
UrSuk106221351112420
Hydromania104064892-4412
Naisten MJ10118997-884
SeiVaa100199155-1461

Otteluohjelma Tampere 30.10.2021 - Kierros 1

 

kloSininenValkoinen   
11:00HäSuUrSuk2-1
12:00WestCoastHydromania11-2
13:00Naisten MJHäSu0-16
14:00UrSukSeiVaa27-0
15:00WestCoastNaisten MJ21-0
16:00HydromaniaSeiVaa14-3

 

Ottelut pelataan 2x15 min tehokasta peliaikaa

Otteluohjelma Oulu 11.12.2021 - Kierros 2

 

kloSininenValkoinen   
9:00HäSuSeiVaa18-0
10:00WestCoastNaisten MJ11-0
11:00HydromaniaHäSu0-20
12:00Naisten MJUrSuk0-23
13:00WestCoastSeiVaa15-2
14:00UrSukHydromania20-0

 

Ottelut pelataan 2x15 min tehokasta peliaikaa 

 

 

Otteluohjelma 22.1.2022 (Vahvistettu)

Kierrokselle pelataan myös nuorten ja naisten kierroksen pelejä.

Klo.SininenValkoinen   
11:00HäSuWestCoast15-0
12:00Naisten MJHydromania   0-11
13:00WestCoastUrSuk  4-1
14:00Naisten MJHäSu  2-21
15:00UrSukHydromania   16-2

 

Ottelut pelataan 2x15 min tehokasta peliaikaa  

Otteluohjelma 12.2.2022 Seinäjoki (Vahvistettu)

Kierroksella pelataan myös nuorten ja naisten sarjan pelejä.
Kierros vahvistetaan näillä näkymin 27.1.2022.

kloSininenValkoinen   
10:00SeiVaaNaisten MJ3- 3
11:00HäSuUrSuk 2- 2
12:00SeiVaaWestCoast 0- 11
13:00HydromaniaNaisten MJ5- 1
14:00UrSukSeiVaa 26- 0
15:00HäSuWestCoast 12- 0
16:00HydromaniaSeiVaa14- 0

 

Ottelut pelataan 2x15 min tehokasta peliaikaa  

Otteluohjelma 2.4.2022 Helsinki (Pirkkola)

Kierroksella pelataan myös SM-sarjan pelejä.

 

 

klo

SininenValkoinen   
10:00SeiVaaNaisten MJ0-3
11:00Jun1Jun47-0
11:45UrSukWestCoast1-1
12:30HäSuSeiVaa27-1
13:30Jun1Jun37-0
14:30HydromaniaWestCoast0-8
15:15Jun4Jun32-2
16:15HydromaniaHäSu0-14
17:15Naisten MJUrSuk0-19

 

Ottelut pelataan 2x15 min tehokasta peliaikaa   

Otteluohjelma 23.4.2022 (Tampere)

Finaalin kierros - alustava aikataulu.

kloSininenValkoinen   
      
DIV Pronssi   
10:00EUSRixHäm 1-3
      
Juniori/naisten sarja   
11:00Jun 2Jun 3 10-0
      
SM - Pronssi   
11:45UrSukHydromania 7-1
      
Juniori/naisten sarja   
12:45Jun 2Jun 4 10-0
      
DIV Kulta   
13:30PSK KuplaJyväSuu 3-2
      
Juniori/naisten sarja   
14:30Jun 3Jun 4 7-2
      
SM Kulta   
15:15HäSuWestCoast UWR 8-1
    
Palkintojen jako: 16:30-17:30